• HC '03 6

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kuperij, HenkOverige staf
    Nijman, AndreOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 10:30HC '03 6 - Loo 4Sportpark 't Doornslag
    7 nov. 10:00S.V. Kilder 4 - HC '03 6Sportpark De Tol
    14 nov. 09:30VIOD 4 - HC '03 6Sportpark Dichteren
    21 nov. 10:00sv Loil 4 - HC '03 6Sportpark de Korenakker
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.SV Basteom 3 - HC '03 60 - 4
    17 okt.OBW 7 - HC '03 63 - 6
  • Poulestanden HC '03 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Kilder 444002281412
    2HC '03 644001441012
    3SC Doesburg 333009369
    4GSV '38 4320114776
    5FC Bergh 641121214-24
    6Concordia-W 1041121115-44
    7SDZZ 421017433
    8SV Basteom 3210156-13
    9SC EDS 33102910-13
    10sv Loil 44103717-103
    11Loo 43003416-120
    12v.v. Dieren 34004414-100

    Poulestanden HC '03 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HC '03 6321014777
    2SC Doesburg 43111810-24
    3Angerlo Vooruit 5311158-34
    4SV Basteom 4301268-21

    Poulestanden HC '03 6 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AWC 611009183
    2De Hoven 311007253
    3HSC '21 411005053
    4Longa '30 911007343
    5Alverna 311006243
    6Enter 511005143
    7Quick 1888 411004043
    8HC '03 611006333
    9Rohda Raalte 35+211006333
    10Dalfsen 411004133
    11Gendringen 511003033
    12Krayenhoff 211003033
    13Ruurlo 411003033
    14WWNA 311003033
    15Lemelerveld 711005323
    16Blauw Wit 911003123
    17Kolping-Dynamo 411003123
    18Pax 411003123
    19SCP 511003123
    20Elistha 211002023
    21Sp. Neede 511006513
    22Spero 611006513
    23BWO 411003213
    24Rohda Raalte 1211003213
    25TVV 211003213
    26DVV 1011002113
    27Longa '30 1311002113
    28RSC 711002113
    29GFC 211001013
    30Eldenia 1011005503
    31Pax 511000003
    32Sc. Overwetering 500000000
    33Sportclub Groessen 410015500
    34Sc Westervoort 510010000
    35Juliana '31 5100156-10
    36Longa '30 12100156-10
    37Heeten 4100123-10
    38NEO 7100123-10
    39FC Winterswijk 8100123-10
    40Drienerlo 2100112-10
    41DVV 6100112-10
    42Gendringen 4100112-10
    43FC Winterswijk 9100101-10
    44Saasveldia 5100135-20
    45De Bataven 6100113-20
    46De Bataven 10100113-20
    47Eldenia 7100113-20
    48Orion 13100113-20
    49AAC-Olympia 3100102-20
    50Enter 8100136-30
    51OBW 7100136-30
    52FC Ulu Spor 3100114-30
    53NEO 6100103-30
    54Orion 11100103-30
    55FC Zutphen 2100103-30
    56ZZC'20 2100103-30
    57FC Bergh 5100137-40
    58Orion 7100126-40
    59La Première 4100115-40
    60Leones 3100104-40
    61Heerde 35+1100127-50
    62Hector 3100105-50
    63DIO '30 6100119-80

    Poulestanden HC '03 6 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alverna 300000000
    2Alverna 200000000
    3Apeldoornse Boys 200000000
    4AWC 600000000
    5Blauw Wit 500000000
    6Blauw Wit 900000000
    7BSC Unisson 300000000
    8BWO 400000000
    9Dalfsen 300000000
    10Dalfsen 400000000
    11v.v. Dieren 200000000
    12ST DSZ/Leones 300000000
    13DVV 1000000000
    14Eendracht Arnhem 400000000
    15Eendracht Arnhem 300000000
    16Eldenia 1000000000
    17Elistha 200000000
    18Enter 500000000
    19Etten 300000000
    20vv Ewijk 500000000
    21Gendringen 500000000
    22GFC 200000000
    23HC '03 600000000
    24Helios 200000000
    25avc Heracles 200000000
    26De Hoven 300000000
    27HSC '21 300000000
    28HSC '21 400000000
    29KCVO 500000000
    30Kolping-Dynamo 400000000
    31KOSC 400000000
    32KOSC 800000000
    33Krayenhoff 200000000
    34Langeveen 200000000
    35Lemelerveld 700000000
    36Lienden 200000000
    37SP Lochem 400000000
    38SP Lochem 500000000
    39Longa '30 900000000
    40Longa '30 1100000000
    41Longa '30 1300000000
    42SV De Lutte 400000000
    43Marienheem 300000000
    44vv Montferland 400000000
    45Sp. Neede 500000000
    46Sp. Neede 300000000
    47Sc. Overwetering 500000000
    48Pax 500000000
    49Pax 900000000
    50Pax 400000000
    51Phenix 300000000
    52Quick 1888 400000000
    53s.v. Rijssen 200000000
    54RKZVC 500000000
    55Rohda Raalte 35+200000000
    56Rohda Raalte 1200000000
    57Rood Zwart 500000000
    58RSC 700000000
    59Ruurlo 400000000
    60SCP 500000000
    61Sportclub Silvolde 500000000
    62Spero 900000000
    63Spero 600000000
    64Sprinkhanen 300000000
    65TKA 400000000
    66De Tubanters 1897 400000000
    67TVC '28 900000000
    68TVO 300000000
    69TVV 200000000
    70S.V. Vasse 200000000
    71Veensche Boys 200000000
    72VIOD 600000000
    73VIOD 400000000
    74Warnsveldse Boys 500000000
    75Wesepe 300000000
    76Woezik 1200000000
    77WWNA 300000000
    78ZAC 300000000
    79Zenderen Vooruit 300000000
rfwbs-slide