• HC '03 6

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kuperij, HenkOverige staf
    Nijman, AndreOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. 10:30HC '03 6 - SC EDS 3Sportpark 't Doornslag
    6 feb. 11:00v.v. Dieren 3 - HC '03 6Sportpark Het Nieuwland
    13 feb. 10:30HC '03 6 - FC Bergh 6Sportpark 't Doornslag
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden HC '03 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Doesburg 398012417724
    2HC '03 687013192221
    3GSV '38 4760138122618
    4S.V. Kilder 4960333221118
    5FC Bergh 694232623314
    6SDZZ 473222215711
    7SV Basteom 363032022-29
    8sv Loil 473041421-79
    9Concordia-W 1092251828-108
    10SC EDS 392072239-176
    11Loo 46006731-240
    12v.v. Dieren 380081228-160

    Poulestanden HC '03 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HC '03 6321014777
    2SC Doesburg 43111810-24
    3Angerlo Vooruit 5311158-34
    4SV Basteom 4301268-21

    Poulestanden HC '03 6 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AWC 611009183
    2De Hoven 311007253
    3HSC '21 411005053
    4Longa '30 911007343
    5Alverna 311006243
    6Enter 511005143
    7Quick 1888 411004043
    8HC '03 611006333
    9Rohda Raalte 35+211006333
    10Dalfsen 411004133
    11Gendringen 511003033
    12Krayenhoff 211003033
    13Ruurlo 411003033
    14WWNA 311003033
    15Lemelerveld 711005323
    16Blauw Wit 911003123
    17Kolping-Dynamo 411003123
    18Pax 411003123
    19SCP 511003123
    20Elistha 211002023
    21Sp. Neede 511006513
    22Spero 611006513
    23BWO 411003213
    24Rohda Raalte 1211003213
    25TVV 211003213
    26DVV 1011002113
    27Longa '30 1311002113
    28RSC 711002113
    29GFC 211001013
    30Eldenia 1011005503
    31Pax 511000003
    32Sc. Overwetering 500000000
    33Sportclub Groessen 410015500
    34Sc Westervoort 510010000
    35Juliana '31 5100156-10
    36Longa '30 12100156-10
    37Heeten 4100123-10
    38NEO 7100123-10
    39FC Winterswijk 8100123-10
    40Drienerlo 2100112-10
    41DVV 6100112-10
    42Gendringen 4100112-10
    43FC Winterswijk 9100101-10
    44Saasveldia 5100135-20
    45De Bataven 6100113-20
    46De Bataven 10100113-20
    47Eldenia 7100113-20
    48Orion 13100113-20
    49AAC-Olympia 3100102-20
    50Enter 8100136-30
    51OBW 7100136-30
    52FC Ulu Spor 3100114-30
    53NEO 6100103-30
    54Orion 11100103-30
    55FC Zutphen 2100103-30
    56ZZC'20 2100103-30
    57FC Bergh 5100137-40
    58Orion 7100126-40
    59La Première 4100115-40
    60Leones 3100104-40
    61Heerde 35+1100127-50
    62Hector 3100105-50
    63DIO '30 6100119-80

    Poulestanden HC '03 6 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dalfsen 411009183
    2Krayenhoff 211008263
    3VIOD 611007163
    4SV De Lutte 411006063
    5Dalfsen 311007253
    6Longa '30 1111005233
    7Marienheem 311005233
    8DVV 1011004133
    9TVC '28 911004133
    10Blauw Wit 511003033
    11TVV 211003033
    12S.V. Vasse 211003033
    13Alverna 311006423
    14Lienden 211004223
    15Longa '30 911004223
    16WWNA 311004223
    17BWO 411003123
    18De Hoven 311003123
    19Longa '30 1311003123
    20Pax 411003123
    21Quick 1888 411003123
    22Warnsveldse Boys 511003123
    23Lemelerveld 711002023
    24Ruurlo 411002023
    25Sp. Neede 311007613
    26Enter 511005413
    27Apeldoornse Boys 211004313
    28v.v. Dieren 211004313
    29vv Ewijk 511003213
    30RSC 711003213
    31Alverna 211002113
    32BSC Unisson 311002113
    33Pax 911002113
    34Pax 511002113
    35s.v. Rijssen 211002113
    36Eendracht Arnhem 411005503
    37Sprinkhanen 311004403
    38VIOD 411002203
    39Kolping-Dynamo 411002203
    40Rohda Raalte 1200000000
    41Spero 910015500
    42RKZVC 510014400
    43HC '03 610012200
    44Spero 610012200
    45Phenix 3100167-10
    46Sallandia 2100145-10
    47Veensche Boys 2100134-10
    48ZAC 3100134-10
    49Elistha 2100123-10
    50TVO 3100123-10
    51Eendracht Arnhem 3100112-10
    52Etten 3100112-10
    53SP Lochem 5100112-10
    54SP Lochem 4100112-10
    55De Tubanters 1897 4100112-10
    56Woezik 12100146-20
    57Helios 2100124-20
    58vv Montferland 4100124-20
    59SCP 5100124-20
    60Blauw Wit 9100113-20
    61GFC 2100113-20
    62KOSC 4100113-20
    63Sp. Neede 5100113-20
    64Rohda Raalte 35+2100113-20
    65Sportclub Silvolde 5100113-20
    66Rood Zwart 5100102-20
    67Zenderen Vooruit 3100102-20
    68HSC '21 4100125-30
    69Wesepe 3100125-30
    70Gendringen 5100114-30
    71avc Heracles 2100114-30
    72AWC 6100103-30
    73KOSC 8100103-30
    74Langeveen 2100103-30
    75KCVO 5100127-50
    76ST DSZ/Leones 3100128-60
    77Eldenia 10100117-60
    78HSC '21 3100106-60
    79Sc. Overwetering 5100119-80
rfwbs-slide