• HC '03 1

  • Teamsponsors

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Geurts, AlfonsOverige stafTeammanager
    Pasman, RalphTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Pasman, RalphOverige stafTeammanager
    Vermeulen, KlaasTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema
    Datum LocatieKleedkamerOpmerkingen
    24-01-2019 20:00Veld A9
    31-01-2019 20:00Veld A9
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    20 jan. 14:00regulierHC '03 1 - GVA 1Sportpark 't Doornslag
    20 jan. 14:00Oefen (Schaduw) GWVV1 - HC '03 1Sportpark De Buitenham
    27 jan. 11:00Schaduw Oefen Loil 1 - HC '03 1Sportpark de Korenakker
    27 jan. 14:00regulierHC '03 1 - CHRC 1Sportpark 't Doornslag
    3 feb. 14:00regulierVeluwezoom 1 - HC '03 1Sportpark De Pinkenberg
    10 feb. 12:00Schaduw Oefen Rietmolen 1 - HC '03 1Sportpark De Wieken
    10 feb. 14:00regulierHC '03 1 - DVV 1Sportpark 't Doornslag
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden HC '03 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 11192043113229
    2Groessen 11172229101923
    3Jonge Kracht 11172235171823
    4Sc Westervoort 1117132416822
    5GSV '38 1115332319418
    6CHRC 1126063428618
    7HC '03 1104332219315
    8ONA '53 1114252827114
    9GVA 1104152517813
    10Angeren 1103431719-213
    11Arnhemia 1103162333-1010
    12Veluwezoom 1112361825-79
    13Eendracht Arnhem 11110101663-473
    14RKPSC 1100281043-332

    Poulestanden HC '03 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HC '03 1320111386
    2Terborg 132017436
    3Halle 13201810-26
    4SVBV 13003211-90

    Poulestanden HC '03 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BWO 1110010283
    2AZSV11008173
    3TVC '28 111007073
    4HSC '21 211007163
    5AZSV 211005053
    6WVV '34 111005143
    7SDOUC 111004043
    8DZC '6811004133
    9Barbaros 111003033
    10AD '69 111004223
    11GVV Eilermark 111003123
    12KOSC 111002023
    13Rigtersbleek 111002023
    14ATC '65 111003213
    15Quick '20 111003213
    16Silvolde11003213
    17Tubantia 111003213
    18Longa '30 111002113
    19PH 111002113
    20FC Trias 111002113
    21Vogido 111004403
    22DSVD 111002203
    23Reunie 100000000
    24RKZVC00000000
    25UD W. 110014400
    26Hengelo 110012200
    27AJC '96 1100123-10
    28Sportlust Glanerbrug 1100123-10
    29VVG '25 1100123-10
    30Zenderen Vooruit 1100123-10
    31ASV '57 1100112-10
    32GWVV 1100112-10
    33HC '03 1100112-10
    34Longa '30 2100124-20
    35Losser 1100113-20
    36De Esch 1100102-20
    37Vasse 1100102-20
    38Pax 1100114-30
    39Rood Zwart 1100103-30
    40Ruurlo 1100115-40
    41Grol 1100104-40
    42Rietmolen 1100105-50
    43FC Suryoye-Mediterraneo 1100117-60
    44Dinxperlo 1100118-70
    45Borne 1100107-70
    46Almelo 11001210-80
rfwbs-slide