• HC '03 1

  • Teamsponsors

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Geurts, AlfonsOverige stafTeammanager
    Pasman, RalphTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Pasman, RalphOverige stafTeammanager
    Vermeulen, KlaasTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema
    Datum LocatieKleedkamerOpmerkingen
    22-11-2018 20:00Veld A9
    29-11-2018 20:00Veld A9
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 nov. 14:00HC '03 1 - Veluwezoom 1Sportpark 't Doornslag
    25 nov. 14:00HC '03 1 - Angeren 1Sportpark 't Doornslag
    2 dec. 14:00Jonge Kracht 1 - HC '03 1Sportpark Schalkshof
    9 dec. 14:00HC '03 1 - Sc Westervoort 1Sportpark 't Doornslag
    16 dec. 14:00Arnhemia 1 - HC '03 1Sportpark De Bakenhof
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 nov.HC '03 1 - Longa '30 11 - 2
    4 nov.CHRC 1 - HC '03 12 - 7
  • Poulestanden HC '03 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 175202181317
    2Groessen 175111971216
    3GSV '38 174121511413
    4Westervoort 174121511413
    5Jonge Kracht 174121714313
    6CHRC 174032417712
    7HC '03 174031815312
    8GVA 173131813510
    9ONA '53 173131816210
    10Arnhemia 173041921-29
    11Angeren 172231215-38
    12Veluwezoom 171151017-74
    13Eendracht Arnhem 171061333-203
    14RKPSC 17016829-211

    Poulestanden HC '03 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HC '03 1320111386
    2Terborg 132017436
    3Halle 13201810-26
    4SVBV 13003211-90

    Poulestanden HC '03 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BWO 1110010283
    2AZSV11008173
    3TVC'28 TR111007073
    4HSC '21 211007163
    5AZSV 211005053
    6WVV '34 111005143
    7SDOUC 111004043
    8DZC '6811004133
    9Barbaros 111003033
    10AD '69 111004223
    11GVV Eilermark 111003123
    12KOSC 111002023
    13Rigtersbleek 111002023
    14ATC '65 111003213
    15Quick '20 111003213
    16Silvolde11003213
    17Tubantia 111003213
    18Longa '30 111002113
    19PH 111002113
    20FC Trias 111002113
    21Vogido 111004403
    22DSVD 111002203
    23Reunie 100000000
    24RKZVC00000000
    25UD W. 110014400
    26Hengelo 110012200
    27AJC '96 1100123-10
    28Zondag 1100123-10
    29VVG '25 1100123-10
    30Zenderen Vooruit 1100123-10
    31ASV '57 1100112-10
    32GWVV 1100112-10
    33HC '03 1100112-10
    34Longa'30 2100124-20
    35Losser 1100113-20
    36De Esch 1100102-20
    37Vasse 1100102-20
    38Pax 1100114-30
    39Rood Zwart 1100103-30
    40Ruurlo 1100115-40
    41Grol 1100104-40
    42Rietmolen 1100105-50
    43FC Suryoye-Mediterraneo 1100117-60
    44Dinxperlo 1100118-70
    45Borne 1100107-70
    46Almelo 11001210-80
rfwbs-slide